Суперник “Шахтаря” засмутив команду воротаря збірної України

Понеділок, 09 січня 2017
10:56

Футболісти “Сельти” на своєму полі завдали поразки “Малазі” у матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії.

Зустріч, що пройшла у Віго, завершилася перемогою господарів з рахунком 3:1. Всі голи у матчі забили футболісти “Сельти” – ворота “Малаги” вразили Яго Аспас (7-а хвилина), Даніель Васс (60) і Андреу Фонтас (73), а на 86-й хвилині Васс відправив м’яч у власні ворота.

“Сельта” набрала 24 очки після 17 турів і вийшла на дев’яте місце у таблиці, “Малага” з 21 балом опустилася на 13-ту сходинку.

Наступний матч “Сельта” проведе вдома 15 січня проти “Алавеса”. “Малага” днем пізніше прийме “Реал Сосьєдад”.

C відходом з тренерського містка “Малаги” Хуанде Рамоса покинув ворота і український воротар Денис Бойко. Голкіпер збірної України просидів зустріч на лаві запасних.

“Сельта” – суперник донецького “Шахтаря” у Лізі Європи. Матчі 1/16 фіналу відбудуться 16 і 23 лютого.