Юній українці не було рівних на турнірі зі сквошу в Києві

Четвер, 22 грудня 2016
13:18

Юній українці не було рівних на турнірі зі сквошу в Києві12

У Києві протягом п’яти днів проходив міжнародний турнір зі сквошу “PARETI Squash Open 2016”. Його учасниками стали близько 200 гравців з 14 країн світу, які розіграли призовий фонд і рейтингові очки в 5 категоріях.

Головною подією став фінал серед чоловіків-професіоналів. Його виграв італієць Стефане Галіфі, який обіграв представника Чехії Ондрея Угерка.

“Прогнозувати, хто ж стане володарем головного призу змагань, не взявся б ніхто. Ондрей Угерка за останні роки виріс з перспективного гравця на справжнього бійця, а Стефане Галіфі має колосальний досвід. Перший гейм з мінімальною різницею взяв Угерка, 11:9, другий на тай-брейку виграв Галіфі, 12:10. В кінці другої партії чеський сквошіст невдало підвернув ногу і вже під час перерви зрозумів, що не зможе продовжувати боротьбу. Таким чином, Стефане Галіфі став володарем вже одинадцятого в своїй кар’єрі титулу переможця турніру PSA (асоціація професійних гравців в сквош – Gazeta.ua)”, – прокоментував поєдинок директор турніру Максим Уракін.

У жіночій категорії PSA перемогла юна українка Аліна Бушма. Дівчина впевнено проходила всіх суперниць. Зокрема, білоруські Ірину Кульбацьку і першу сіяну жіночого турніру, грекиню Елізу Каргіоті. У фіналі Аліна Бушма перемогла Пауліну Кжівіцьку з Польщі.

У категорії “Еліт” місця розподілилися наступним чином: 1) Костянтин Рибальченко, 2) Валерій Федорук, 3) Денис Подворний.

У категорії “Жінки Аматори” перша трійка виглядає так: 1) Ірина Задворна, 2) Ганна Немцева, 3) Олександра Воронкіна.

Місця серед “Чоловіків аматорів” розподілилися таким чином: 1) Олександр Стіжко, 2) Ігор Крехтюк, 3) Олег Горошотченко.

Турнір “PARETI Squash Open 2016” вже другий рік поспіль проводиться під егідою PSA і за підтримки Федерації сквошу України.

Сквош – ігровий вид спорту з м’ячем і спеціальної ракеткою. Ведеться на оточеному з чотирьох сторін стінами корті. Довжина корту – 975 см, ширина – 640 см, висота – 564 см. Використовується відносно м’який порожнистий м’яч діаметром близько 4 см. Як і в тенісі, є одиночний і парний розряди (відповідно, два і чотири гравці).