У фіналі клубного Кубка світу з футболу ледь не сталася сенсація

Неділя, 18 грудня 2016
15:38

Мадридський “Реал” у додатковий час переміг клуб “Касіма Антлерс” з Японії в фіналі клубного чемпіонату світу. Зустріч відбувалася в Йокогамі на стадіоні “Ніссан” і завершилася з рахунком 4:2 на користь іспанців.

У дебюті гри Карім Бензема підкараулив відскок від голкіпера і розстріляв напівпорожні ворота “Касіми”. На 44-й хвилині Гаку Сібасакі відгукнувся на простріл, легко пішов від захисника і вистрілив низом у дальній кут.

На початку другого тайму Сібасакі підхопив м’яч перед обороною “Реала”, пішов від кількох захисників через центр і точно пробив у ближній кут. Під кінець години гри Кріштіану Роналду потужним ударом з пенальті в кут зрівняв рахунок.

На 98-й хвилині Бензема підхопив м’яч перед чужим штрафним і зробив пас через центр на Роналду, той технічно обробив м’яч собі під удар і вистрілив низом під голкіпером. На 104-й хвилині Кріштіану обробив м’яч, уникнувши офсайду, і пробив під поперечину після невдалого удару Тоні Крооса.

“Реал” виграв клубний чемпіонат світу вдруге в своїй історії і за кількістю титулів поступається лише “Барселоні” (3).

“Реал” – “Касіма” – 4:2

Голи: Бензема (9), Роналду (60, пен., 98, 104) – Сібасакі (44, 52)