“Шахтар” не мав проблем із загребським “Динамо”

Субота, 06 лютого 2016
11:40

Тайсон забив загребському “Динамо” другий гол. Фото: sports.ru

Донецький “Шахтар” у контрольному поєдинку впевнено розібрався з “Динамо” із Загреба з рахунком 2:0.

Вже на 6-й хвилині помилився захист хорватів, після чого Едуардо втілив у гол точну передачу від Срни. До середини першого тайму “гірники” подвоїли перевагу: комбінація за участю Марлоса, Коваленка і Тайсона закінчилася голом останнього. Ну а вже під завісу тайму Срна і зовсім міг зробити рахунок великим, але пробив вище воріт.

У другому таймі “Динамо” мало шанс на гол престижу, але не використало його. А “Шахтар” у спокійному ключі довів поєдинок до перемоги.

Динамо Загреб – Шахтар – 0:2

Голи: Едуардо, 6, Тайсон, 29

Динамо Загреб: Едуарду, Гонсалу Сантуш, Шильденфельд, Стоянович, Мецел, Антоліч (к), Машаду, Чорич, Судані, Хуніор Фернандес, Ходжич

Шахтар: Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Марлос, Коваленко, Тайсон, Едуардо