Нападник “Динамо” вибачився за вилучення у матчі з “Шахтарем”

Вівторок, 13 грудня 2016
18:11

Форвард “Динамо” Жуніор Мораес вибачився перед гравцями “Шахтаря” і партнерами по команді за вилучення в учорашньому матчі.

У вчорашньому матчі проти “Шахтаря” (3:4) Мораеса вилучили з поля за те, що вдарив ліктем у ніс хавбека “гірників” Тараса Степаненка, а потім у сутичці вдарив капітана донеччан Даріо Срну.

“Я втратив самовладання, бо дуже засмутився через те, що ми програвали. Повинен вибачитися і перед гравцями “Шахтаря” за те, що зробив, і в ще більше перед моїми партнерами, тому що підвів їх, а також показав поганий приклад молодим людям і юним футболістам, які мають бачити хороші моменти в грі, а не погані”, – цитує Мораеса офіційний сайт “Динамо”.

Після першого тайму “Динамо” вигравало у “Шахтаря” 2:1, але після перерви пропустило три голи, на що змогло відповісти лише результативним ударом Артема Бесєдіна.

“Ми дуже добре почали, чудово провели першу половину зустрічі, а після перерви почали втрачати концентрацію, а з такою сильною командою, як “Шахтар”, це неприпустимо. В результаті пропустили два м’ячі”.

Після 18 турів “Динамо” йде на 2-му місці у турнірній таблиці української прем’єр-ліги, відстаючи від “Шахтаря” на 13 очок. Мораес вважає, що у такому провалі футболісти – чинні чемпіони винні самі.

“Наш головний суперник — не “Шахтар”, а ми самі, бо допускаємо помилки, які неприпустимі. І тепер вони дають про себе знати. Не йдеться тільки про нинішній етап, а й про початок чемпіонату. “Динамо” не може допускати таких результатів. Ця команда має бути сильнішою, але ми вже два з половиною роки перебуваємо нагорі, відбуваються певні зміни, всі про це знають”.

Зараз “Динамо” йде на зимову перерву, а відновить сезон 25 лютого, коли у матчі 19-го туру УПЛ зіграє гостьовий матч проти “Зорі”.