Динамо програло “Шахтарю” у найрезультативнішому матчі туру

Понеділок, 12 грудня 2016
21:30

Київське “Динамо” поступилося “Шахтарю” в останньому матчі осінньої частини чемпіонату 3:4.

Вже на 13 секунді Мораєс після пасу Гонсалеса вийшов сам на сам із П’ятовим і спокійно покотив м’яч між ніг у сітку 1:0.

Однак за дві хвилини Хачеріді після подачі зі штрафного змінив траєкторію польоту м’яча, дезорієнтував Рудька і влучив у власні ворота 1:1.

На 12 хвилині Марлос небезпечно бив у дальній кут, але не влучив. У середині тайму П’ятов перервав небезпечний простріл Сидорчука. У відповідь Бернард пробив повз воріт. Утім кияни знову вийшли вперед. Буяльський проривався в карний майданчик і його на лінії збив Степаненко. Штрафний узявся пробивати Рибалка і зробив це ідеально. М’яч перелетів через стінку і опустився в сітку повз ошелешеного голкіпера донеччан.

На 35 хвилині небезпечно прострілював Сидорчук, але уважний Кучер не дозволив відзначитися Мораєсу дублем. Ще за хвилину пройшов флангом Ярмоленко, але партнери не повірили, що Андрію вдасться віддати пас.

“Шахтар” відповів за 4 хвилини. Після пасу Срни головою бив маленький Бернард, але не лучив у ворота. Ще кращу нагоду згаяв Феррейра за хвилину до перерви. Він бив головою із 7 метрів, але м’яч прикотився просто в руки Рудьку.

“Динамо” провалило другий тайм. На 49 хвилині Срна зрубав Буяльського і поки останній лежав видав чудовий пас на Фреда 2:2.

Ще через 5 хвилин гірники вийшли вперед. У контратаці Марлос віддав на вільного Феррейру 2:3.

Здавалося інтрига вмерла після бійки на 59 хвилині, яку зчинив Мораєс. Бразилець побачив червону картку. За 4 хвилини Ярмоленко прорвався флангом, але його удар заблокував Степаненко. У відповідь Бернард вийшов сам на сам, але не зумів перекинути Рудька.

“Динамо” ледь не зрівняло рахунок на 74 хвилині, коли Пятов утратив м’яч, а Беседін не влучив у порожні ворота. Ще за 5 хвилин останню нагоду відзначитися втратив Марлос. Бразилець перекинув воротаря і ворота.

На 89 хвилині Хачеріді вдруге зрізав м’яч у власні ворота 2:4. Однак на 90+1 Беседін скоротив розрив до мінімуму. Глядачі ще встигли побачити вилучення Рибалки. Відтак перемога “Шахтаря” 3:4.

Динамо – Шахтар – 3:4

Голи: Мораєс, 1, Хачеріді (автогол) 3, Рибалка, 29, Фред, 49, Феррейра, 58,

“Динамо”: 72.Рудько, 10.Ярмоленко (К), 11.Мораєс, 16.Сидорчук,(Беседін 72) 17.Рибалка, 24.Віда, 25.Гонсалес, (Циганков, 80) 26.Бурда, 27.Макаренко, 29.Буяльський, 34.Хачеріді.

“Шахтар”: 30.Пятов, 33.Срна (К), 5.Кучер, 44.Ракицький, 31.Ісмаілі, 6.Степаненко, 8.Фред, 10.Бернард, 11.Марлос,(Дентіньо, 79) 74.Коваленко, (Тайсон 72) 19.Ферейра.