Переможний гол у матчі “Олександрія” – “Чорноморець” забили зі штрафного

Неділя, 11 грудня 2016
19:25

“Олександрія” перемогла одеський “Чорноморець” у матчі 18-го туру чемпіонату української футбольної прем’єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 2:1.

У середині першого тайму команди обмінялися голами. Після подачі з флангів в “Олександрії” гол забив Станіслав Микицей, а у “Чорноморця” – Кирило Ковалець.

Перемогу “Олександрії” на 79-й хвилині приніс півзахисник Василь Грицук, який відправив м’яч у ворота, реалізувавши штрафний удар з лівого флангу.

Цей успіх дозволив “Олександрії” завершити 2016 рік на четвертому місці у турнірній таблиці. Команда Володимира Шарана випереджає на два очки донецький “Олімпік”, в якого залишається матч у запасі.

“Чорноморець” завершив рік, вилетівши з зони топ-6. Місце одеської команди у верхній частині турнірної таблиці посіла полтавська “Ворскла”.

Олександрія – Чорноморець 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 – 17 Микицей, 1:1 – 22 Ковалець, 2:1 – 78 Грицук.

Олександрія – Новак, Шендрик, Гітченко, Микицей, Чеботаєв, Грицук, Огиря, Банада (Леонов, 53), Козак (Черній, 81), Яремчук (Куліш, 68), Паламар.

Чорноморець – Боровик, Люлька, Мартиненко, Хочолава (Азацький, 84), Третьяков (Хобленко, 79), Смирнов (Ковалець, 15), Данченко, Філімонов, Коркішко, Калитвинцев, Андрієвський.

Попередження: Філімонов (16), Микицей (21), Андрієвський (32), Чеботаєв (40), Хочолава (41), Ковалець (56), Козак (65), Леонов (67), Шендрик (67), Боровик (75 ), Калитвинцев (78), Паламар (83), Гітченко (85), Новак (90), Мартиненко (90).

Вилучення: Гітченко (90), Данченко (90).