Колишній гравець “Шахтаря” забив перший гол в Англії

Неділя, 11 грудня 2016
18:43

Гол вірменського півзахисника та колишнього футболіста донецького “Шахтаря” Генріха Мхітаряна приніс “Манчестер Юнайтед” перемогу над “Тоттенхемом” у матчі 15-го туру чемпіонату Англії з футболу.

Зустріч, що пройшла у неділю в Манчестері, завершилася з рахунком 1:0. Мхітарян відзначився на 29-й хвилині. Генріх став першим вірменським футболістом, який забив в англійській прем’єр-лізі.

На 81-й хвилині вірменський хавбек пошкодив гомілкостоп після невдалого підкату захисника лондонців Денні Роуза. Мхітарян залишив поле на ношах, його замінив Ерік Байї.

“Юнайтед” перервав свою серію з трьох поспіль нічиїх у чемпіонаті, а “Тоттенхем” лише вдруге в АПЛ цього сезону поступився.

Завдяки перемозі МЮ наблизився до шпор на відстань трьох очок і тепер відстає від “Манчестер Сіті”, що йде на 4-му місці, на шість очок.