Перший гол у матчі “Карпати” – “Зірка” забили на 6-й хвилині

Неділя, 11 грудня 2016
16:21

В останньому перед зимовою паузою турі чемпіонату України “Карпати” програли “Зорі”. Поєдинок пройшов у неділю на “Арені Львів” і завершився з рахунком 3:2 на користь гостей з Кропивницького.

Вже на шостій хвилині Густаво Бланко-Лещук вивів львів’ян вперед. В середині першого тайму Андрій Бацула рахунок зрівняв – 1:1.

У другому таймі Федеріко Перейра вивів гостей вперед. Господарі зусиллями Амбросія Чачуа рахунок зрівняли – 2:2. Вирішальний м’яч на 74-й хвилині забив захисник “Зірки” Олександр Кучеренко.

Після цього матчу в активі “Зірки” стало 18 очок (восьме місце), а у “Карпат” залишилося 5 очок і останнє місце у таблиці.

“Карпати” – “Зірка” – 2:3 (1:1)

Голи: Бланко (6), Чачуа (70) – Бацула (30), Перейра (69), Кучеренко (74)

Карпати – Підківка, Вербний, Лобай (Зубейко, 73), Костевич, Мірошниченко, Кльоц (Чачуа, 58), Ксьонз (Грисьо, 78), Кравець, Худоб’як, Нестеров, Бланко-Лещук.

Зірка – Паст, Екіса, Кучеренко, Перейра, Бацула (Калінін, 83), Фаворов (Щедрий, 34), Полегенько, Сітало, Лупашко, Загальский, Мойя (Білоног, 54).

Попередження: Бланко Лещук (45), Кльоц (55), Лупашко (62), Нестеров (73), Загальский (77), Худоб’як (77), Білоног (90), Грисьо (90), Паст (90).