Українка випередила росіянку і виграла спринт на етапі Кубка Європи

Субота, 10 грудня 2016
18:17

На етапі Кубку IBU у Ріднау, українська біатлоністка Анастасія Меркушина стала найкращою у спринтерській гонці на 7.45 км.

Анастасія продемонструвала чисту стрільбу і найкращий хід у гонці. На фініші перевага над росіянкою Уляною Кайшевою, яка стала другою, склала 34,6 секунди. Третє місце зайняла переможниця Кубка IBU минулого сезону німкеня Надін Хорхлер.

Зуміли набрати залікові очки українки Марія Кручова і Юлія Бригинець. Вони фінішували 31-й і 34-й відповідно. Ще одна українка Яна Пустовалова з одним промахом завершила гонку 59-й.

59. Яна Пустовалова (0+1) +3:26.2

Раніше Меркушина в парі з Артемом Тищенком перемогли в одиночній змішаній естафеті.

Сьогодні, 10-го грудня, також відбулися чоловічі і жіночі гонки переслідування на етапі Кубка світу в словенській Поклюці, в яких українські біатлоністи не зуміли зайняти призові місця.