“Динамо” забило рекордну кількість м’ячів у Лізі чемпіонів

Вівторок, 06 грудня 2016
23:57

Київське “Динамо” розтрощило у Лізі чемпіонів турецький “Бешикташ” з рахунком 6:0.

Обидві команди розпочали з розвідки. Лише на 8 хвилині Ярмоленко прострілив, однак його передачу не було кому замкнути. Однак за хвилину найкращий гравець “Динамо” втік від захисників і вдало прострелив на Бесєдіна, якому залишилося лише підставити ногу 1:0.

Турки кинулися відігруватися. На 22 хвилині їм ледь не вдалося замкнути простріл Куарежми. Ще за хвилину після його передачі Рудько не втримав м’яч, але його підстрахував Антунеш.

На 28 хвилині захисник Бек збив у карному майданчику Гонсалеса і Ярмоленко реалізував пенальті. До того ж Андреас отримав червону картку. Кияни миттю реалізували чисельну перевагу. Буяльський перекинув голкіпера і зробив рахунок 3:0. Наприкінці тайму Гонсалес після рикошету від захисника довів рахунок до 4:0.

Після перерви турки залишилися вдев’ятьох. Суддя вилучив за другу жовту картку Абубакара. Сидорчук на 60 хвилині зумів замкнути прохід Віталія Буяльського 5:0.

На 80 хвилині Антунеш прострілив на Буяльського, але той пробив точно у воротаря. За хвилину Ярмоленко вийшов сам на сам із голкіпером, але не зумів переграти того. Однак першим на добиванні був Мораєс 6:0.

На 80 хвилині Рибалка з-за меж карного майданчика влучив у штангу.

Київський клуб вперше в історії зміг забити 6 голів в основних раундах Ліги чемпіонів.

“Динамо” ще раніше втратило всі шанси на продовження боротьби в єврокубках.

У паралельному матчі “Бенфіка” поступилася “Наполі” 1:2. Обидві команди вийшли у плей-оф Ліги чемпіонів. “Бешикташ” продовжить виступи у Лізі Європи.

Динамо Україна – Бешикташ Туреччина 6:0 (4:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 9 Бесєдін, 2:0 – 30, пенальті Ярмоленко, 3:0 – 32 Буяльський, 4:0 – 45, автогол Хатчінсон, 5:0 – 60 Сидорчук, 6:0 – 77 Мораес.

Динамо – Рудько, Хачеріді, Антунеш, Бурда, Віда, Буяльський, Рибалка, Сидорчук (Корзун, 66), Ярмоленко, Гонсалес (Циганков, 69), Бесєдін (Мораес, 77).

Бешикташ – Фабрі, Марсело, Адріано, Бек, Тошич, Арслан (Тосун, 46), Хатчінсон, Оз’якуп, Куарежма (Фрай, 70), Шахан (Генюль, 46), Абубакар.

Попередження: Оз’якуп (20), Абубакар (30), Бурда (43), Адріано (49).

Вилучення: Бек (29), Абубакар (56).