“Ювентус” залишився лідером: результати 15-го туру чемпіонату Італії

Понеділок, 05 грудня 2016
15:55

В Італії пройшли матчі 15-го туру серії “А”. “Ювентус” приймав на своєму полі “Аталанту” з Бергамо і обіграв суперника. Матч завершився з рахунком 3:1.

“Ювентус” набрав 36 очок і продовжив лідирувати в турнірній таблиці за підсумками 15-го туру.

Римська “Рома” і “Мілан” також здобули перемоги, скоротивши своє відставання від туринського “Ювентуса” у турнірній таблиці чемпіонату до чотирьох очок.

“Рома” завдяки голам голландця Кевіна Стротмана і бельгійця Раджі Наіннголана перемогла в столичному дербі римський “Лаціо” з рахунком 2:0.

“Мілан” з великими зусиллями обіграв “Кротоне” – 2:1. “Россонері” першими пропустили гол, але змогли за чотири хвилини до кінця основного часу вийти вперед – відзначився форвард Джанлука Лападула. “Наполі” розгромив міланський “Інтер” з рахунком 3:0, повідомляє УНІАН.

Чемпіонат Італії

15-й тур

“Наполі” – “Інтер” 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 2 Зелінські, 2:0 – 5 Гамшик, 3:0 – 51 Лоренцо Інсіньє.

“Ювентус” – “Аталанта” 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 15 Алекс Сандро, 2:0 – 19 Ругані, 3:0 – 64 Манджукіч, 3:1 – 82 Фройлер.

“Мілан” – “Кротоне” 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 – 26 Фальчінеллі, 1:1 – 41 Пашалич, 2:1 – 86 Лападула.

“Сампдорія” – “Торіно” 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 51 Баррето, 2:0 – 90 Шик.

“Лаціо” – “Рома” 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 – 64 Стротман, 0:2 – 77 Наінгголан.

“Сассуоло” – “Емполі” 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 22, пенальті Пеллегріні, 2:0 – 36, пенальті Річчі, 3:0 – 53 Рагуза.