Збірна України з футзалу вийшла у чвертьфінал Євро-2016

Четвер, 05 лютого 2016
00:07

Збірна України обіграла Угорщину у стартовому матчі Євро

Збірна України з футзалу гарантувала собі місце у чвертьфіналі чемпіонату Європи, який проходить у Сербії.

У стартовому матчі групового етапу наші футболісти обіграли команду Угорщини з рахунком 6:3, повідомляє “Сегодня”.

У групі всього три команди, а угорці раніше поступилися іспанцям з рахунком 2:5. Таким чином, навіть якщо збірна України в останньому турі програє Іспанії, то все одно зіграє в плей-оф.

Матч Україна – Іспанія пройде 6 лютого. Наш сайт проведе текстову трансляцію зустрічі.

У плей-оф потрапимо на Сербію або Португалію. Вони грають в суботу після нас з іспанцями. Сербам для першого місця треба тільки перемагати. Матч 1/4 Україна точно зіграє в понеділок, 8 лютого.

Додамо, що в 2010 і 2012 роках українці програли у чвертьфіналі по пенальті Азербайджану і Хорватії відповідно. Два роки тому поступилися Португалії – 1:2.

Угорщина – Україна 3:6

Голи: Дрот 07:11, 33:10, Тренчені 29:04 – Д. Сорокін 1:16, Бондар 6:47, 34:01, Овсянніков 24:44, Н. Грицина 29:29, Валенко 35:32

Попередження: Дрот, Галь – О.Сорокін