У поєдинку “Зірки” з “Олександрією” було забито 2 м’ячі

Неділя, 04 грудня 2016
22:03

“Зірка” вирвала нічию в “Олександрії” в матчі 17-го туру української Прем’єр-ліги. Зустріч, яка відбулася в Запоріжжі, завершилася з рахунком 1:1.

У першому таймі, в якому обидві команди практично не створювали моментів, “Олександрія” вийшла вперед завдяки вдалому розіграшу кутового. На 26-й хвилині Андрій Гітченко вистрибнув вище за всіх у штрафному майданчику “Зірки”, Віталій Пономар в межах правил завадив Євгену Пасту зафіксувати м’яч, а на добиванні спрацював Антон Шендрик – 0:1.

Після пропущеного м’яча помітно активізувалися номінальні господарі, але їм не вистачало ефективності на завершальній стадії. Непогано прострілював з правого краю Павло Полегенько, в падінні під поперечину пробивав Дмитро Фатєєв, Дмитро Білоног тікав у перспективні контратаки – цього було недостатньо.

“Олександрія” ж, забивши гол, зробила ставку на контратаки, але володінням Євгена Паста, крім удару Романа Яремчука, безпосередньо з гри не загрожувала. Гості могли подвоювати перевагу знову після стандарту. Цього разу – після замикання подачі зі штрафного, якби Андрій Гітченко влучив у створ воріт.

Все змінила передостання хвилина зустрічі. Андрій Бацула отримав пас після розіграшу з кутового, до чого “Олександрія” була не готова, зважився на дальній удар і не прогадав – 1: 1!

“Зірка” – “Олександрія” – 1:1

Голи: Бацула (90 + 3) – Шендрик (26)