Біатлон. Українка завершила в ТОП-10 гонку переслідування в Естерсунді

Неділя, 04 грудня 2016
13:31

У Шведському Естерсунді на 1-му етапі Кубка світу з біатлону завершилася гонка переслідування в жінок.

Українка Юлія Джима провела хорошу “гонку-переслідування”, відігравши дванадцять позицій.

Киянка лише на другому вогневому етапі не розрахувала свої сили і припустилася двох промахів. В решті стрільбі наша співвітчизниця була ідеальною, що дозволило їй завершити гонку на дев’ятому місці.

Непогано провела свій бій і Олена Підгрушна. Але фінішувала 23-ю.

Яна Бондар та Ірина Варвинець гонку переслідування провалили, зайнявши 33-тє і 52-е місця.

А “золото” битви завоювала чешка Габріела Коукалова. Всього 9 секунд їй програла Лаура Далмайер з Німеччини. Третю сходинку п’єдесталу посіла італійка Доротея Вірер.