“Це може дорого їм обійтися в подальшому” – експерт про матч “Барселона” – “Реал”

Субота, 03 грудня 2016
20:42

Оглядач журналу “Футбол” Ігор Яслік, який спеціалізується на висвітленні чемпіонату Іспанії, прокоментував Gazeta.ua центральний матч 14-го туру Примери між “Барселоною” та мадридським “Реалом”.

“Моментів було небагато, як у одних, так і в інших. І все ж “Барселона” була ближчою до перемоги, мала в другому таймі досить можливостей, щоб закрити питання про переможця. Але їх по черзі запороли Неймар, Іньєста й Мессі. Отже нічию теж не можна назвати несправедливим результатом.

Гра, в цілому, не виправдала й без того невисокі очікування. І “Барселона”, і навіть “Реал” з його нулем в графі поразок, яскравого враження не справляють. Команда Зідана безсоромно готова грати на нульову нічию від оборони. Більш менш їй вдалося налагодити контроль м’яча лише в другій половині першого тайму. А коли “Барселона” забила, ось тут у “Реала” виникли проблеми, почали з’являтися вільні зони. І цим “синьо-гранатові” повинні були скористатися. Але вони не тільки цього не зробили, а ще й випустили з уваги один з головних козирів “Реала” – гру на другому поверсі. Якщо гол Суареса більше виглядає, як випадковість, то в мадридців це як має бути. Їм дозволили створити величезну кількість кутових зі штрафними. Колись воно повинно було відгукнутися.

Серйозною втратою для “Реала”, однозначно, стала відсутність Бейла. Він більш технічніший, гостріший за Васкеса. І набагато сильніший на другому поверсі. А якщо ще врахувати те, що Роналду й Бензема були деактивовані, без Бейла атака була просто блідою. На щастя для “Реала”, гру витягнув Рамос.

Мессі в певних відрізках випадав з гри. Це не дивно. У першому таймі не було Іньєсти, Бускетс не в найкращій формі, а Гомеш – просто слабкий гравець. У такій ситуації Лео доводилося витрачати багато часу, опускаючись в глибину поля і закриваючи там дірки. Але й в другому таймі з виходом Іньєсти Мессі зіграв набагато гірше, ніж від нього очікувалося. З іншого боку, його постійно зустрічали по два, по три гравці, діяли проти нього відверто жорстко, а суддя дозволяв. Розриватися нескінченно між атакою і півзахистом – сили не безмежні, навіть у Мессі.

Проблем багато в обох команд, але в “Барселони” їх набагато більше. Захист слабкий, півзахист з кожним роком все гірше і гірше. І в цій ситуації вони втрачають очки в грі з головним конкурентом, яку повинні були вигравати. Це може їм дорого обійтися в подальшому.

“Золотий м’яч” нібито повинен отримати Роналду: “Реал” виграв Лігу чемпіонів, збірна Португалії – Євро-2016. Але особливого внеску в цей успіх з боку Кріштіану не бачу. Так само Мессі. Думаю, якби віддали Грізманну, це був б справедливо”- вважає Яслік.

Зустріч на “Камп Ноу” завершилася внічию, 1:1. На гол Суареса на 53-й хвилині “вершкові” відповіли точним ударом Рамоса наприкінці матчу.