Переможця матчу “Зоря” – “Дніпро” визначив 20-річний футболіст

Субота, 03 грудня 2016
19:11

У Запоріжжі завершився матч 17-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги. Луганська “Зоря” приймала “Дніпро” і програла супернику. Гра завершилася з рахунком 2:3. Гості заволоділи перевагою вже на самому початку гри.

На 14-й хвилині Владислав Кочергін прийняв пас поблизу штрафного майданчика і хльостко пробив. А за 9 хвилин Валерій Лучкевич подвоїв перевагу гостей.

Після перерви номінальні господарі поля зуміли перехопити ініціативу і протягом чотирьох хвилин зрівняли рахунок. На 57-й хвилині Денис Безбородько забив перший гол, а на 61-й Олександр Караваєв зрівняв рахунок – 2:2.

Вирішальний момент у матчі стався на 79-й хвилині, коли після прострілу з правого флангу Кожушко у дотик відпасував м’яч назад і 20-річний Владислав Кочергін точно пробив повз голкіпера Шевченка – 2:3.

У “Зорі” залишилося 31 очко у турнірній таблиці і команда ще збільшила своє відставання від “Динамо” в боротьбі за 2-е місце. “Дніпро” набрав 11 очок і на 1 бал випереджає “Волинь” у боротьбі за 10-11 місця.

Зоря – Дніпро 2:3 (0:2, 2:1)

Голи: 0:1 – 14 Кочергін, 0:2 – 23 Лучкевич, 1:2 – 57 Безбородько, 2:2 – 61 Караваєв, 2:3 – 79 Кочергін.

Зоря – Шевченко, Опанасенко, Ярмаш (Ліпартія, 25), Сіваков, Соболь, Караваєв, Петряк, Любенович (Пауліньо, 81), Харатін, Гречишкін, Безбородько (Кулач, 76).

Дніпро – Лунін, Сваток, Адамюк, Влад, Ротань, Кравченко, Кочергін, Лучкевич, Баланюк (Кожушко, 63), Луньов (Близниченко, 61), Лопиренок.

Попередження: Ярмаш (16), Соболь (26), Сваток (29), Ротань (36), Любеновіч (80).