Вихід на заміну Коноплянки дозволив “Шальке” виграти “українське” дербі

Неділя, 27 листопада 2016
19:10

Євген Коноплянка. Фото: schalke04.de

У матчі 12-го туру німецької Бундесліги “Шальке-04” Євгена Коноплянки на своєму полі обіграв з рахунком 3:1 інший “український” клуб – “Дармштадт 98”. Останній зазнав четвертої поразки поспіль.

Гості відкрили рахунок на 6-й хвилині завдяки точному удару Марцеля Хеллера. На 26-й хвилині рахунок зрівняв Зеад Колашінац, а через дві хвилини пенальті не реалізував Ерік Шупо-Мотінг.

Реабілітуватися Шупо-Мотінг зумів на 60-й хвилині після гольової передачі від Коноплянки, вивівши “Шальке” вперед. Остаточний результат встановив на 90-й хвилині Алессандро Шёпф, знову ж таки, скориставшись успішним ассистом Євгенія. Ще один український футболіст, захисник “Дармштадта” Артем Федецький, відзначився помилками в обороні і жовтою карткою.

“Шальке” (17 очок), безпрограшна серія якого становить сім матчів, після 12 турів розташовується на восьмій сходинці, а “Дармштадт” (8 очок) займає 15-е місце.

Німеччина – Бундесліга. 12-й тур

Шальке-04 (Гельзенкірхен) – Дармштадт 98 (Дармштадт) – 3:1

Голи: Хеллер, 6 (0:1); Колашінац, 26 (1:1); Ерік Максім Шупо-Мотінг, 60 (2:1); Шёпф, 90 (3:1).

Незабиті пенальті: Ерік Шупо-Мотінг, 28 – немає.

Попередження: немає – Федецький, 39; Сіріджу, 50.