Зінченко зіграв свій найкращий матч за ПСВ

Неділя, 27 листопада 2016
10:52

Півзахисник збірної України та ПСВ Олександр Зінченко став одним з найкращих гравців матчу чемпіонату Нідерландів. Українець провів на полі весь поєдинок проти “Ден Хааг” (3:1) і став автором двох гольових передач.

У першому епізоді на 50-й хвилині саме подача Зінченка з кутового призвела до голу. Де Йонг замикав навіс від українця ударом головою, а м’яч записали на гравця “Ден Хааг”, який торкнувся м’яча останнім.

На 55-й хвилині Олександр Зінченко побачив вільну зону і гострим пасом вивів де Йонга один на один з кіпером – форвард реалізував момент.

За підсумками матчу українець отримав від авторитетного порталу Whoscored високу оцінку 8,1 і разом з Гастоном Перейро, автором першого м’яча команди, став одним з найкращих футболістів поєдинку.

Влітку Зінченко перейшов у “Ман Сіті”, але був відправлений в оренду в ПСВ. У поточному сезоні українець провів у чемпіонаті Нідерландів 6 матчів.

ПСВ – Ден Хаг 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 – 12, пенальті Перейро, 2:0 – 50, автогол Бегельсдейк, 3:0 – 55 де Йонг, 3:1 – 57, пенальті Бегельсдейк.

ПСВ – Зут, Арьяс, Ізіма-Мирен, Швааб, Морено, Рамселар (Лундквіст, 86), де Йонг (Нарсінх, 67), Проппер, Перейро, де Йонг, Зінченко.