Визначився перший півфіналіст Кубка України

Субота, 26 листопада 2016
20:33

У Миколаєві завершився перший матч 1/4 фіналу Кубка України з футболу. “Миколаїв” приймав маріупольський “Іллічівець” і виграв у серії пенальті – 0:0 (4:2).

Основний і додатковий час голів не принесли – 0:0. Наприкінці овертайму, на 119-й хвилині суддя вилучив одного з гравців. Футболіст “Миколаєва” Віктор Берко отримав другу жовту картку.

У серії пенальті гравці “Іллічівця” Руслан Фомін та Дмитро Мишньов не забили. Футболісти “Миколаєва” реалізували всі чотири пенальті. Відзначилися Ваге Саркісян, Вадим Шаврін, Дмитро Сартіна і Юрій Батюшін. У гостей голи забили Кирило Сидоренко і Олександр Козак – 4:2.

“Миколаїв” став першим півфіналістом Кубка України сезону 2016/17.

Миколаїв – Іллічівець 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті – 4:2

Серія пенальті – 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2.

Ще три матчі 1/4 фіналу відбудуться у середу, 30 листопада. У числі учасників турніру залишаються “Шахтар”, “Динамо” і “Дніпро”.