Грецький перелом зі стамбульським дивом: 5 найкращих голів Стівена Джеррарда

Пʼятниця, 25 листопада 2016
18:55

Стівен Джеррард. Фото: sport-xl.org

Багаторічний капітан і легенда “Ліверпуля” Стівен Джеррад оголосив про завершення кар’єри. 36-річний півзахисник, який з січня минулого року виступав за “Лос-Анджелес Гелексі”, не став продовжувати контракт з каліфорнійським клубом і вирішив зосередитися на тренерській роботі.

За 17 років в “Ліверпулі” Джеррард провів 504 матчі, в яких забив 120 м’ячів. Він виграв Лігу чемпіонів (2005), Кубок УЄФА (2001), Суперкубок УЄФА (2001), Кубок Англії (2001, 2006), Кубок Ліги (2001, 2003, 2012) і Суперкубок Англії (2006).

Портал sportfakt.ru згадує кращі голи, який забивав Стівен.

5. ЛІВЕРПУЛЬ – Мідлсбро (2005)

У цей день “Челсі” в клуб Жозе Моурінью, який прийшов у клуб, виграв перший титул чемпіонів Англії за 50 років. А керований Рафаелем Бенітесом “Ліверпуль” незабаром обіграв “синіх” в півфіналі Ліги чемпіонів, а потім і виграв турнір у Стамбулі. Напевно, мерсесайдців надихнув диво-гол Джеррарда.

4. ЛІВЕРПУЛЬ – МЮ (2001)

Юний Джеррард тоді тільки починав заявляти про себе, і цей гол, який згодом визнали найкращим у сезоні, затвердив його, як зірку англійського футболу, що сходить. Ну а “Ліверпуль”, яким тоді керував Жерар Ульє, виграв в тому сезоні відразу п’ять трофеїв – Кубок ліги, Кубок Англії, Кубок УЄФА, Суперкубок Англії і Суперкубок Європи.

3. ЛІВЕРПУЛЬ – ВЕСТ ХЕМ (2006)

Йшла остання хвилина фіналу Кубка Англії, а “Ліверпуль” поступався “Вест Хему” 2:3. Завдяки блискучому голу Джеррарда гра була переведена в додатковий час, після якого “червоні” перемогли в серії пенальті.

2. ЛІВЕРПУЛЬ – МІЛАН (2005)

Саме цей гол поклав початок стамбульському чуду. “Ліверпуль”, програвав у фіналі Ліги чемпіонів “Мілану” з рахунком 0:3 після першого тайму, примудрився відігратися, а потім і взяти трофей, перегравши італійців у серії пенальті.

1. ЛІВЕРПУЛЬ – ОЛІМПІАКОС (2004)

У заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів “Ліверпуль” влаштовувала тільки перемога в два м’ячі над “Олімпіакосом”. Греки впевнено розпочали зустріч, відкрили рахунок і, як багато хто подумав, вибили команду Рафи Бенітеса з турніру. Але спочатку відзначився Флоран Сінама-Поньоль, потім Ніл Меллор, а за чотири хвилини до фінального свистка вже сам Джеррард. Цей гол досі вважається одним з найкращих і найбільш важливих в історії “Ліверпуля”. Адже саме він подарував 18-разовим чемпіонам Англії шанс продовжити боротьбу в Лізі чемпіонів. Які потім виграли цей турнір, створивши ще одне диво.