“Динамо” вилетіло з єврокубків

Середа, 24 листопада 2016
00:12

Київське “Динамо” зіграло внічию 0:0 в 5 турі Ліги Чемпіонів проти “Наполі” й утратило всі шанси на вихід в єврокубкову весну.

“Наполі” з перших хвилин розпочав штурм воріт киян. Динамівці ніяк не могли пристосуватися до розрізних пасів італійського клубу. Уже на 6 хвилині Мертенс вийшов сам на сам із Рудьком, але наш голкіпер зіграв у стилі Нойєра, вибивши м’яч. За 8 хвилин захисники киян не дозволили бельгійцю влучно пробити, знявши м’яч із ноги форварда.

Утім на 18 хвилині Мертенс знову втік на побачення з Рудьком, але наш голкіпер зіграв вище всяких похвал. Ще один шанс втратили неаполітанці, коли Інсіньє зашпортався і впав у штрафному киян, не зумівши приборкати м’яч.

Кияни за всю першу половину не створили жодного небезпечного моменту. Більше того, в “Динамо” зовсім не тримався м’яч.

На 50 хвилині простріл зліва ледь не завершив Зеліньські, але м’яч перелетів ворота киян. За 4 хвилини небезпечно бив Інсіньє.

Кияни відповіли ударом Сидорчука після проходу Ярмоленка. Сергій пробив значно вище воріт.

У середині тайму небезпечно бив Гамшик, однак Рудько парирував удар. Дуже близький був до голу Габ’ядіні, однак пробив повз дальню штангу. За хвилину ситуація повторилася.

На 85 хвилині Рейна несподівано випусти м’яч із рук, але Рибалка пробив значно вище воріт. Відтак за всю гру кияни жодного разу не влучили у ворота. В іншому матчі нашої групи “Бешикташ” і “Бенфіка” розійшлися миром 3:3.

Наполі Італія – Динамо Україна 0:0 (0:0, 0:0)

Наполі – Рейна, Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулям, Зелінський (Аллан, 78), Діавара, Гамшик, Кальєхон, Мертенс (Джаккеріні, 86), Лоренцо Інсіньє (Маноло Габб’ядіні, 66).

Динамо – Рудько, Морозюк, Хачеріді, Віда, Макаренко, Рибалка, Ярмоленко, Гармаш, Сидорчук (Оріховський, 67), Циганков (Гонсалес, 60), Бесєдін (Мораес, 81).

Попередження: Сидорчук (19), Кулібалі (75).

Бешикташ Туреччина – Бенфіка Португалія 3:3 (0:3, 3:0)

Голи: 0:1 – 10 Гонсалу Гедеш, 0:2 – 25 Нелсон Семеду, 0:3 – 31 Фейса, 1:3 – 58 Тосун, 2:3 – 83, пенальті Куарежма, 3:3 – 89 Абубакар.