“Генк” Малиновського не зміг вийти у фінал Кубка Бельгії

Середа, 03 лютого 2016
14:41

krcgenk.be

“Генк” зіграв внічию зі “Стандартом” і зупинився за крок від вирішальної битви за Кубок Бельгії.

У першому півфінальному матчі цих команд у Льєжі сильнішим виявився “Стандард” – 2:0. Так що для того, щоб вийти у фінал “Генку” потрібно було забити як мінімум два м’ячі, залишити свої ворота сухими і вдало провести серію пенальті.

“Чи є у мене план? Так. Нам потрібно забити два м’ячі. Але важливо зі старту не бігти стрімголов забивати гол, адже важлива загальна організація гри. Звичайно, було б фантастично, якби ми забили на першій хвилині. Тоді суперник почав би нервувати. Але завжди існують два аспекти: потрібно атакувати, але і захищатися”, – заявив наставник “Генка” Пітер Мас клубній прес-службі перед грою.

“Генк” дійсно забив на початку гри – на 19-й хвилині надію господарям подарував Ніколас Кареліс, який змусив Віктора Вальдеса діставати м’яч із сітки воріт вперше в бельгійській кар’єрі.

Однак паніку в рядах “Стандарда” цей гол не посіяв – лише через вісім хвилин Адрієн Требель відновив статус-кво.

Руслан Малиновський з’явився на полі після перерви, замінивши Томаса Буффеля. В одному з епізодів Руслан міг забивати, проте удар не вийшов.

Матч так і завершився – 1:1. Тепер “Стандард” очікує суперника по фіналу – ним стане хтось із пари “Брюгге” – “Гент” (перший матч – 1:2).