Юнаки київського “Динамо” стали переможцями групи в Лізі чемпіонів

Середа, 23 листопада 2016
18:26

Юнацька команда київського “Динамо” обіграла одноліток із “Наполі” в рамках юнацької Ліги чемпіонів – 2:0. Матч проходив в Італії.

Кияни активно розпочали перший тайм. На 12-й хвилині Леднєв подав із правого флангу, але ніхто з його партнерів до м’яча не дотягнувся і той пройшов у лічених сантиметрах від штанги. За хвилину Алєксєєв ледь не обікрав воротаря. Голкіпер італійців зупинив м’яч на лінії воріт.

На 16-й хвилині він же змушений був реагувати на сильний удар Леднєва. Утім за 4 хвилини і воротар італійців виявився безсилим проти потужного удару Дениса Янакова. М’яч залетів у праву від воротаря “дев’ятку”.

Динамівці продовжували володіти ініціативою. За кілька хвилин прохід Смирного завершився пасом під удар Шапаренку. Микола пробив не надто сильно й воротар “потягнув” удар. На 29-й хвилині підопічні Мороза провели зразкову атаку, яка завершилася виходом сам на сам Леднєва. Той пробив вище воріт.

Італійці вперше пробили по воротах киян лише на 35-й хвилині. М’яч пролетів набагато вище перекладини. Останню нагоду подвоїти рахунок українці втратили на 39-й хвилині. Леднєв обігрався з Тимчиком і прострілив. Утім, Алєксєєв не зміг сильно й точно пробити.

Другий тайм розпочався із пенальті. Суддя купився на падіння правого півзахисника італійців і призначив пенальті. Однак Маханьков парирував м’яч у правому нижньому куті.

На 56-й хвилині ледь не подвоїв рахунок Леднєв, однак пробив над поперечиною. Утім за дві хвилини Леднєв досяг свого. Потужний удар зі штрафного італійський голкіпер не зміг парирувати – 0:2. Господарі поля мали можливість скоротити розрив у рахунку, однак на 61-й хвилині влучили в поперечину після розіграшу кутового.

На 77-й хвилині потужний простріл Тимчика захисник господарів ледь не зрізав у свої ворота. М’яч парирував воротар. Кияни забили і третій гол. Відзначився захисник Попов, але судді скасували взяття воріт через офсайд.

Кияни виграли гру й достроково посіли в групі перше місце. Після п’яти матчів у підопічних Юрія Мороза 13 очок.

Перемога в групі означає, що кияни напряму потрапили до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (друга команда групи гратиме додатковий раунд за це право) і проводитимуть поєдинок цієї стадії вдома: в юнацькій Лізі чемпіонів плей-оф складається з одного матчу.