“Наполі” переміг перед “Динамо”, нічия у міланському дербі: результати 13-го туру серії “А”

Понеділок, 21 листопада 2016
18:49

В Італії відбулися матчі 13-го туру Серії А. Футболісти “Інтера” на останніх хвилинах уникли поразки у грі з “Міланом”.

Міланське дербі, яке пройшло в неділю на стадіоні “Сан Сіро”, завершилося з рахунком 2:2. Гравці “Мілана” – номінальні господарі поля – двічі вели у рахунку завдяки дублю Сусо (42-а і 58-а хвилини), однак раз по раз дозволяли відіграватися “Інтеру”, в складі якого забили Антоніо Кандрева (53) та Іван Перішич ( 90+2).

“Мілан” з 26 очками ділить 2-3 місця у турнірній таблиці з “Ромою”, а “Інтер” йде 9-м, маючи 18 очок (стільки ж у “К’єво” і “Сампдорії”).

Футболісти “Ювентуса” перемогли “Пескару” з рахунком 3:0. У складі туринців на 85-й хвилині дебютував один із найталановитіших молодих футболістів Європи Мойзе Кін, який народився в 2000 році. Італієць замінив Манджукича.

Туринці продовжують одноосібно очолювати турнірну таблицю Серії А, набравши 33 очка за 13 турів. “Пескара” розташовується на 18-му рядку (7 балів).

Футболісти “Наполі” в гостях перемогли “Удінезе” з рахунком 2:1. На дубль у виконанні Лоренцо Інсіньє (47-а і 57-а хвилини) господарі змогли відповісти лише голом Стіпе Періци (59).

“Наполі” є суперником київського “Динамо” в груповому раунді Ліги чемпіонів. Зустріч команд в рамках 5-го туру відбудеться 23 листопада у Неаполі, в 21:45 за київським часом.

Чемпіонат Італії

13-й тур

Удінезе – Наполі 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 – 47 Лоренцо Інсіньє, 0:2 – 57 Лоренцо Інсіньє, 1:2 – 59 Періца.

Ювентус – Пескара 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 36 Хедіра, 2:0 – 63 Манджукич, 3:0 – 69 Ернанес.

Сампдорія – Сассуоло 3:2 (0:0, 3:2)

Голи: 0:1 – 64 Річчі, 0:2 – 74 Рагуза, 1:2 – 84 Куальярелла, 2:2 – 85 Мюріель, 3:2 – 90, пенальті Мюріель.

Емполі – Фіорентина 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 – 26 Бернардескі, 0:2 – 47, пенальті Ілічич, 0:3 – 61 Бернардескі, 0:4 – 67 Ілічіч.

Аталанта – Рома 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 – 40, пенальті Перотті, 1:1 – 62 Кальдара, 2:1 – 90, пенальті Кессіє.

Кротоне – Торіно 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 – 80 Белотті, 0:2 – 89 Белотті.

Лаціо – Дженоа 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 – 11 Феліпе Андерсон, 1:1 – 52 Окампос, 2:1 – 57, пенальті Біглія, 3:1 – 65 Уоллес.

Болонья – Палермо 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 – 9 Несторовскі, 1:1 – 20 Дестро, 2:1 – 67 Джемаїлі, 3:1 – 72 Вівіані.

Мілан – Інтер 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 – 42 Сусо, 1:1 – 53 Кандрева, 2:1 – 58 Сусо, 2:2 – 90 Перішич.