“Шахтар” у більшості вирвав перемогу у “Карпат”

Субота, 19 листопада 2016
19:47

“Шахтар” у більшості вирвав перемогу у “Карпат”8

Лідер чемпіонату України “Шахтар” у матчі 15-го туру прем’єр-ліги обіграв “Карпати”. Поєдинок у суботу пройшов у Харкові на стадіоні “Металіст” і завершився з рахунком 2:1 на користь команди Паулу Фонсеки.

“Гірники” відкрили рахунок на 10-й хвилині після прострілу Бернарда, який точним ударом у дальній кут замкнув Даріо Срна. Практично відразу “Шахтар” втратив Тараса Степаненка, якого забрали з поля на ношах. Йому на заміну вийшов Максим Малишев. На 18-й хвилині Андрій П´ятов сфолив у своєму штрафному майданчику, а пенальті реалізував Павло Ксьонз – 1:1. Наприкінці першого тайму вже “гірники” отримали право пробити 11-метровий, але удар Срни парирував воротар гостей Роман Підківка.

На самому початку другого тайму “Карпати” залишилися у меншості: Павло Ксьонз отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. На 77-й хвилині Факундо Феррейра головою вколотив м’яч у сітку – 2:1.

Після цього матчу в активі “Шахтаря” стало 41 очко, у “Карпат” як і раніше 4 очка і останнє місце у таблиці.

“Шахтар” – “Карпати” – 2:1 (1:1)

Голи: Срна (10), Феррейра (77) – Ксьонз (19)

Шахтар – П´ятов, Срна, Ісмаїлі, Кучер, Ракицький, Бернард (Тайсон, 65), Степаненко (Малишев, 13), Марлос, Фред, Коваленко (Дентіньо, 65), Феррейра.

Карпати – Підківка, Вербний, Лобай, Зубейко, Мірошниченко, Кльоц (Чачуа, 78), Ксьонз, Кравець, Худоб’як (Кадимян, 90), Костевич (Грисьо, 80), Бланко Лещук.

Попередження: Малишев (16), П´ятов (18), Ксьонз (39), Бернард (42), Зубейко (59), Срна (65).

Вилучення: Ксьонз (47, повторне попередження)