Збірна України завершила рік перемогою над Сербією

Вівторок, 15 листопада 2016
23:24

Збірна України завершила рік перемогою над Сербією7

Збірна України переграла у товариському матчі Сербію з рахунком 2:0. Матч проходив у Харкові. М’ячі забили Євген Шахов та Андрій Ярмоленко. Робимо перші висновки після гри.

Як і очікувалося українська збірна збалансувала функціональний стан і продемонструвала цілком пристойну гру. На відміну від матчу з Фінляндією українцям удалося уникнути провалів. Наприкінці обох таймів саме наша команда додавала, а суперник змушений був захищатися.

Збірна зіграла дуже раціонально. Українці у кращих традиціях класних команд легко відбили стартовий натиск суперника на початку гри та відразу після перерви, продемонструвавши вміння тримати удар. А потім завдали разючих ударів у відповідь.

Схоже, в Україні з’явилося покоління, яке може досягти більшого аніж їхні попередники. Талант Віктора Циганкова вже видно неозброєним оком. Від матчу до матчу все впевненіше почувається Олександр Зінченко. Не зіпсував каші й Артем Бєсєдін.

Українцям щось треба робити з пенальті. Двічі нас пробачив суддя матчу. До того ж рефері призначив абсолютно “лівий” 11-метровий, який намалював Ярмоленко. А потім ми дивуємося арбітрам, які, на нашу думку несправедливо засуджують нас у відповідальних матчах.

Андрій Шевченко, схоже, присоромив скептиків, які сумнівалися в його тренерських якостях. Принаймні досі ніхто з молодих українських тренерів не починав так упевнено. Ім’я, яке Шева заробив на Заході, дозволило йому не маринувати свій тренерський талант на посаді шостого помічника тренера, а почати роботу в розквіті сил. І це вже приносить перші плоди.

Україна – Сербія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 38 Шахов, 2:0 – 87, пенальті Ярмоленко.

Україна – Бойко, Кривцов, Ордець, Бутко, Федецький, Шахов (Зінченко, 77), Малишев, Циганков (Ярмоленко, 65), Сидорчук (Ротань, 46), Караваєв (Петряк, 46), Зозуля (Бесєдін, 62).

Сербія – Райковіч (Йованович, 46), Тошич (Максимович, 83), Мітровіч, Пейчіновіч, Младеновіч, Тошич (Маркович, 46), Гудель, Катаї (Мітровіч, 69), Радоя, Ігньовскі (Іванович, 77), Павлович (Пешич , 46).

Попередження: Зозуля (61), Ротань (79), Іванович (87).