“Хорватія виграє нашу групу” – наставник збірної Фінляндії

Неділя, 13 листопада 2016
01:09

Наставник збірної Фінляндії Ханс Бакке прокоментував поразку від України у матчі кваліфікації Кубка світу.

Зустріч в Одесі завершилася з рахунком 1:0 на користь команди Андрія Шевченка. Єдиний гол у першому таймі провів Артем Кравець.

“Всі бачили, що перші 15 хвилина нам було дуже важко. Нам складно було вийти з-під пресингу. Потім ми почали діяти активніше. Що стосується другого тайму, то ми створили 5 стовідсоткових моментів. Не так і важливо, чи були вони наслідком помилок українців чи це була виключно наша заслуга. Ми награли на нічию. Рахунок 1:1 був би справедливим.

Останні кілька місяців були дуже важкими для нас. Ми втратили 7 ключових гравців, в тому числі Романа Єрьоменка.

Поразка від України — це негативний результат. Але я задоволений грою своїх хлопців та їх самовіддачею.

Хорватія — найкраща команда нашої групи. Не знаю, хто може її зупинити. Ми програли хорватам 0:1, але ми всі 90 хвилин захищалися. Думаю, саме ця збірна виграє нашу групу. Всі інші боротимуться за другу позицію.

Ми планували у першу чергу закрити Степаненка. Не врахували, що у склад повернеться Ракицький, який здатний розпочати атаку. Можу виділити всю команду, особливо молодих Коваленка та Зінченка. Олександру тільки 19 років. У нього велике майбутнє”.

Після 4-х турів відбору Україна з 8 очками йде на 2-му місці. Фінляндія з одним пунктом залишилася на передостанній позиції.

15 листопада збірна України зіграє товариський матч проти Сербії у Харкові.