“Фінський тренер не переглядав Україну” – Грачов

Субота, 12 листопада 2016
22:57

Екс-гравець “Шахтаря” і футбольний експерт Віктор Грачов прокоментував перший тайм матчу Україна – Фінляндія. Після свистка на перерву синьо-жовті виграють з рахунком 1: 0.

“Таке враження, що тренер збірної Фінляндії не дивився гру української збірної, – каже Віктор Грачов. – Фіни тримають на флангах лише по одному захисникові. А треба щонайменше вдвох. Коноплянка вже цим скористався, а Ярмоленко ще не встиг.

Після перших півгодини гри я зробив висновок, що фінська збірна – одна з найслабших за індивідуальною майстерністю. Однак останні 15 хвилин показали, що це не так. Фіни вміють грати у футбол. Нашим треба забути італійську методику- відхід у захист після забитого гола. Інакше можна пропустити”.

“Треба подякувати Пятову, – каже Грачов. – Не знаю, чому коментатор не помітив, що саме П’ятов потягнув удар Пуккі. Висновок після першого тайму – нашим треба повертатися в гру”.