“Куда ты прешь, су..а” – збірна Росії зганьбилася в матчі з азіатами

Пʼятниця, 11 листопада 2016
13:30

Збірна Росії з футболу програла команді Катару в товариському матчі. Зустріч в Досі завершилася з рахунком 2:1.

У першому таймі арбітр поставив три пенальті. Два в ворота Росії (з яких один господарі реалізувати не змогли) і ще один 11-метровий – Катару. У другому таймі основний голкіпер гостей Ігор Акінфєєв отримав травму і був замінений на Станіслава Крацюка, який через 20 хвилин пропустив ще один гол.

У росіян був чудовий шанс відігратися, коли рефері за 4 хвилини до кінця поставив ще один пенальті в ворота азіатів. Однак Кокорін пробив близько до центру воріт, і голкіпер парирував удар.

“Катар, у тебя же чемпионат на четыре года позже, куда ты прешь, су..а, а”, – так прокоментував поразку російської команди відомий футбольний коментатор Василь Уткін.

Збірна Катару, відзначимо, займає 91-е місце в рейтингу ФІФА. У той же час Росія – 53-тя.

Катар – Росія – 2:1 (1:1)

Голи: Самедов 5 “(пенальті) – 0:1, Хухи 35” (пенальті) – 1:1, Будьяф 72 “- 2:1

Катар: Аль-Шееб, Касола (Табата 46 ‘), Муса Мохамед, Ро-Ро, Маджид (Аль-Мухтар 55’), Афіф (Ісмаїл 68 ‘), Сеара, Афіф, Ассадалья (Аль-Хаідос 61’), Алаельдін (Будьяф 46 ‘), Хухи (Есса 68’)

Росія: Акінфєєв (Кріцюк 58 ‘), Кудряшов, Кутепов, Васін, Комбаров (Панченко 81’), Зобнин, Самедов (Могилевець 86 ‘), Єрохін (Газінський 53’), Полоз (Шишкін 46 ‘), Глушаков, Кокорін

Попередження: Маджид 53, Табата 79, Сеара 86, Аль-Хаідос 90