Дебютний гол Кравця, нічия Скрипника: результати 19-го туру бундесліги

Понеділок, 01 лютого 2016
15:59

У бундеслізі пройшли матчі 19-го туру. Український форвард Артем Кравець приніс перемогу “Штутгарту” проти “Гамбурга”, повідомляє “Сегодня”.

Орендований у “Динамо” футболіст вийшов на поле на 78-й хвилині зустрічі. На той момент рахунок в матчі був нічийним – 1:1.

Вже через кілька хвилин після виходу на поле Кравець відзначився хорошим ударом з-за меж штрафного майданчика, а за дві хвилини до закінчення основного часу матчу українець ударом головою з 11-метрової позначки вивів свою команду вперед.

Команда українського тренера Віктора Скрипника “Вердер” зумів уникнути поразки у матчі проти “Герти”, яка йде третьою.

Після першого тайму “Вердер” поступався з рахунком 0:2. У другому таймі “музиканти” відіграли один гол, проте відразу ж пропустили.

Такий хід подій не зламав підопічних Скрипника і протягом двох хвилин вони двічі розписалися у воротах берлінців.

“Баварія” вдома з рахунком – 2:0 обіграла “Хоффенхайм”. На 32-й хвилині рахунок відкрив Роберт Левандовскі, а на 64-й хвилині польський форвард оформив дубль.

Цікаво, що цей матч став для “Альянц Арени” ювілейним – 500-м. Домашній стадіон “Баварії” був відкритий в травні 2005 року.

Суперник “Шахтаря” у Лізі Європи “Шальке” обіграв “Дармштадт” – 2:0.

Чемпіонат Німеччини

19-й тур

Вольфсбург – Кельн 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 67 Дракслер, 1:1 – 75 Модест.

Баварія – Хоффенхайм 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 32 Левандовскі, 2:0 – 64 Левандовскі.

Баварія – Нойер, Лам, Кімміх, Бадштубер, Алаба, Хабі Алонсо, Роббен, Мюллер (Відаль, 67), Дуглас Коста (Бернат, 88), Коман (Алькантара, 62), Левандовскі.

Майнц – Борусія М 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 21 Клеменс.

Боруссія Д – Інгольштадт-04 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 77 Обамеянг, 2:0 – 86 Обамеянг.

Боруссія Д – Бюркі, Пішчек, Папастатопулос, Хуммельс, Дурм, Гінтер, Вайґль (Ляйтнер, 55), Рамос (Пулішич, 68), Кагава (Кастро, 55), Мхітарян, Обамеянг.

Байєр – Ганновер 96 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 44 Кісслінг, 2:0 – 63, пенальті Ернандес, 3:0 – 87 Ернандес.

Аугсбург – Айнтрахт Ф 0:0 (0:0, 0:0)

Вердер – Герта 3:3 (0:2, 3:1)

Голи: 0:1 – 29 Даріда, 0:2 – 41 Платтенхардт, 1:2 – 67 Бартельс, 1:3 – 71 Калу, 2:3 – 75, пенальті Пісарро, 3:3 – 77 Пісарро.

Вердер – Відвальд, Гебре Селассі, Вестергор, Джілободжі, Гарсія, Озтуналі (Бартельс, 46), Фрітц, Юнузович (Фреде, 90), Грілліч (Кляйнхайслер, 63), Уджа, Пісарро.

Дармштадт – Шальке-04 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 – 43 Майєр, 0:2 – 53 Сане.

Шальке-04 – Ферманн, Кайсара, Матіп, Нойштедтер, Колашинац, Гайс, Горетцка, Сане (Шопф, 89), Майер (Хейб’єрг, 84), Ерік Максім Шупо-Мотінг, Хунтелар (Фрідріх, 90).

Штутгарт – Гамбург 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 – 66, автогол Хунт, 1:1 – 75 Руднєв, 2:1 – 88 Кравець.