Коноплянка забив за “Севілью”, “Реал” принизив аутсайдера: результати 22-го туру Ла Ліги

Понеділок, 01 лютого 2016
14:36

У чемпіонаті Іспанії відбулися матчі 22-го туру. Український півзахисник Євген Коноплянка допоміг “Севільї” обіграти аутсайдера “Леванте”.

У п’ятому матчі поспіль українець почав поєдинок своєї команди з лавки запасних і з’явився на полі лише на 64-й хвилині. На той момент “Севілья” вела у рахунку 2:1 – вже на першій хвилині забив Кевін Гамейро, а на початку другого тайму Іборра подвоїв перевагу своєї команди.

Через 10 хвилин після появи на полі Коноплянка отримав м’яч на куті штрафного майданчика і красивим ударом відправив його в дальню дев’ятку воріт “Леванте”.

Лідер чемпіонату Іспанії “Барселона” на своєму полі обіграла головного конкурента на чемпіонство мадридський “Атлетико”.

“Атлетико” зусиллями Коке відкрив рахунок вже на 10-й хвилині зустрічі, проте ще до перерви Ліонель Мессі і Луїс Суарес вивели “Барселону” вперед.

Перед свистком на перерву Феліпе Луїс грубо зіграв проти Мессі і заробив пряму червону картку, а в другому таймі відправився в роздягальню Дієго Годін.

У цій ситуації у “матрацників” не залишилося шансів на порятунок поєдинку. “Барселона” відірвалася від мадридців на три очки і має матч у запасі.

“Реал” на своєму полі розгромив “Еспаньол” – 6:0. Хет-трик оформив Кріштіану Роналду, по голу забили Карім Бензема і Хамес Родрігес, плюс Оскар Дуарте вразив свої ворота.

Таким чином, у гонці бомбардирів Роналду наздогнав Луїса Суареса з “Барселони” – обидва забили вже по 19 м’ячів, повідомляє “Сегодня”.

Чемпіонат Іспанії

22-й тур

Севілья – Леванте 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 – 1 Гамейро, 2:0 – 47 Іборра, 2:1 – 55 Россі, 3:1 – 76 Коноплянка.

Севілья – Ріко, Маріано, Рамі, Колодзейчак, Тремулінас, Нзонзі, Кристофоро, Рейес (Какута, 74), Іборра (Коноплянка, 64), Крон-Делі, Гамейро (Льоренте, 80).

Валенсія – Спортинг Хіхон 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 50, пенальті Санабрія.

Лас-Пальмас – Сельта 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 – 5 Бонгонда, 1:1 – 33, пенальті Вієра, 2:1 – 90 Вілліан Жозе.

Вилучення: Орельяна, 74 (Сельта).

Реал Мадрид – Еспаньол 6:0 (4:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 7 Бензема, 2:0 – 12, пенальті Роналду, 3:0 – 16 Хамес, 4:0 – 45 Роналду, 5:0 – 82 Роналду, 6:0 – 86, автогол Дуарте.

Реал Мадрид – Навас, Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело, Модріч (Хесе, 63), Кроос (Каземіро, 70), Іско, Хамес, Бензема (Васкес, 75), Роналду.