Світоліна програла Квітовій у фіналі WTA Elite Trophy

Неділя, 06 листопада 2016
12:33

Еліна Світоліна не змогла здобути перемогу на WTA Elite Trophy. У фінальному поєдинку перша ракетка України програла чеській тенісистці Петрі Квітовій.

Світоліна лідирувала у першому сеті з рахунком 4:1, але не зуміла втримати перевагу, програвши 5 геймів поспіль.

Наприкінці першої партії українка отримала травму великого пальця на лівій нозі. У другому сеті Світоліна взяла тільки два гейми. Підсумковий рахунок – 4:6, 2:6.

“Вітання Петрі, вона чудово грала протягом усього тижня. Для мене це теж був хороший тиждень. Сподіваюся, приїду сюди у наступному році, якщо не потраплю у Сінгапур”, – сказала Світоліна після матчу.

Світоліна програла Квітовій учетверте за рік. Українка поступалася чешці на Олімпіаді, в ході US Open і на турнірі у Китаї.

Світоліна вперше у кар’єрі завершить сезон у топ-15 рейтингу WTA. Українка, яка займає в рейтингу 14-е місце, збільшила свій відрив від 15-ї позиції більше ніж на 500 очок.

У півфіналі WTA Elite Trophy Світоліна виграла у 10-ї ракетки світу Йоханни Конти.

У минулому році Світоліна дійшла до півфіналу WTA Elite Trophy, де поступилася Кароліні Плішковій.

WTA Elite Trophy – це підсумковий турнір WTA у першій лізі. У змаганнях беруть участь тенісистки, які займають 9-20 місця у рейтингу WTA. Світоліна зараз 14-а у світі. У підсумковому турнірі WTA грають 1-8 ракетки світу.