Юнаки “Динамо” перемогли “Бенфіку” у Лісабоні

Вівторок, 01 листопада 2016
19:22

Богдан Леднєв діє на позиції Андрія Ярмоленка. У Лісабоні забив гол і заробив пенальті

Юнацька команда київського “Динамо” перемогла португальську “Бенфіку” у матчі четвертого туру групового турніру Ліги чемпіонів. Підопічні Юрія Мороза виграли у Лісабоні – 2:1.

Динамівці пропустили першими. Втретє у цьому турнірі. Інша річ, що господарі на 18 хвилині відкрили рахунок з пенальті, якого не було. Судив матч арбітр з Люксембургу Ален Дюр’є, який у першому таймі був 12 гравцем господарів.

Після перерви Леднєв – “Ярмоленко серед 19-річних” зрівняв рахунок. Уже на 47-й хвилині. Цей гол засвідчив перевагу динамівців на початку другого тайму, але на 58-й хвилині Дюр’є показав Калюжному другу жовту картку.

У меншості “Динамо” впевнено відвело атаки суперника. А наприкінці зустрічі підопічні Юрія Мороза провела швидку контратаку. Леднєв обігрався з Булецею і був збитий у карному майданчику суперника. Пенальті чітко реалізував Алібеков.

Після чотирьох турів “Динамо” має 10 очок і посідає перше місце. У “Наполі” та “Бенфіки” по чотири очки. Для команди Мороза важливо зберегти цю позицію, аби: по-перше, потрапити до 1/8 фіналу напряму. По-друге, провести цей поєдинок на своєму полі: у юнацькій Лізі чемпіонів в плей-оф грають один матч.

Якщо кияни фінішують другими, то проведуть додатковий матч за путівку до 1/8 фіналу.