Суперник “Динамо” скотився на 5-у позицію: результати 11-го туру серії “А”

Понеділок, 31 жовтня 2016
15:43

В Італії відбулися матчі 11-го туру серії “А”.

У центральному матчі “Ювентус” приймав “Наполі” і виграв з рахунком 2:1. Туринці зміцнили своє лідерство в турнірній таблиці.

Перший тайм цього матчу виявився безгольовим, а основні події відбувалися після перерви. На початку другого тайму, на 50-й хвилині рахунок відкрив гравець туринської команди Леоанрдо Бонуччі. Але за 4 хвилини гравець “Наполі” Хосе Кальєхон вирівняв становище.

Однак фаворит матчу “Ювентус” володів помітною перевагою і, зрештою, зумів забити переможний гол. На 71-й хвилині Гонсало Ігуаїн завдав вирішальний удар у матчі – 2:1. Зазначимо, що Ігуаїн тільки в літнє міжсезоння-2016 перейшов в “Ювентус” із “Наполі”.

Отже, “Ювентус” здобув 9-у перемогу в чемпіонаті при 2 нічиїх і набрав 27 очок. У “Наполі” (6 перемог, 2 нічиї, 3 поразки) залишилося 20 балів.

“Наполі” є суперником київського “Динамо” у Лізі чемпіонів.