Коноплянка зіграв 15 хвилин у рурському дербі: результати 9-го туру бундесліги

Понеділок, 31 жовтня 2016
12:41

У Німеччині відбулися матчі 9-го туру бундесліги.

Рурське дербі дортмундської “Боруссії” і “Шальке” вийшло “сухим” (0:0). Євген Коноплянка вийшов на заміну тільки на заключні 15 хвилин.

А наскільки цікавою була гра, пояснив голкіпер гостей Ферман: “У першому таймі я навіть жодного разу не взяв м’яч у руки”.

Фанати “Боруссії” перед початком матчу вкрали в опонентів частину банерів і розвісили їх на своєму секторі.

“Баварія” на виїзді обіграла “Аугсбург” (3:1). Вийшла феєрія Роббена і Левандовського. Поляк оформив дубль і віддав результативну передачу на голландця, а той записав на свій рахунок гол плюс два асисти Роберту.

Тренер “Аугсбурга” Дірк Шустер знайшов позитив: “Ми не дозволили їм розгромити нас”.

“Дармштадт” програв “РБ Лейпциг” із рахунком 0:2. Артем Федецький та Денис Олійник участі в грі не брали.

Чемпіонат Німеччини

9-й тур

“Боруссія” М – “Айнтрахт” Ф 0:0 (0:0, 0:0)

“Вердер” – “Фрайбург” 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 – 29 Філіп, 0:2 – 39, пенальті Грифо, 1:2 – 67 Гарсія, 1:3 – 75 Абраші.

“Дармштадт” – “РБ Лейпциг” 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 – 57 Забітцер, 0:2 – 81 Забітцер.

“Майнц” – “Інгольштадт-04” 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 51, пенальті Маллі, 2:0 – 85 Озтуналі.

“Вольфсбург” – “Байєр” 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 – 37 Арнольд, 1:1 – 79 Мехмеді, 1:2 – 83 Едвай.

“Аугсбург” – “Баварія” 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 – 19 Левандовський, 0:2 – 21 Роббен, 0:3 – 48 Левандовський, 1:3 – 67 Гу Чжа Чхоль.

“Боруссія” Д – “Шальке-04” 0:0 (0:0, 0:0)

“Хоффенхайм-1899” – “Герта” 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 31 Зюле.

“Кельн” – “Гамбург” 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 – 61 Модест, 2:0 – 82 Модест, 3:0 – 86 Модест.