Кравець зіграв на “Камп Ноу”, Зозуля не потрапив у заявку на матч: результати 10-го туру чемпіонату Іспанії

Понеділок, 31 жовтня 2016
11:24

В Іспанії відбулися матчі 10-го туру.

Роналду вистрелив хет-триком у ворота “Алавеса” (4:1) і досяг показника 350 голів у національних чемпіонатах. Міг відзначитися і покером, але не реалізував пенальті.

Артем Кравець зіграв на “Камп Ноу”. У матчі проти “Барселони” українець вийшов в основі і був замінений на 72-й хвилині. WhoScored оцінив його у 6,1 бала. Стільки ж отримав і Мессі. Це один з найгірших показників матчу.

Каталонці виграли (1:0), а “Гранада” залишилася єдиною командою, яка в нинішньому сезоні ла-ліги не перемагала.

Роман Зозуля не потрапив до заявки “Бетіса” на матч з “Еспаньйолом”. Єдиний гол у матчі на 62-й хвилині забив захисник “папужок” Дієго Реєс. Завдяки цій перемозі “Еспаньйол” набрав 11 очок і посів 12-е місце в турнірній таблиці примери. “Бетіс” має таку ж кількість балів, але через додаткові показники йде 13-м.

Чемпіонат Іспанії

10-й тур

“Леганес” – “Реал Сосьєдад” 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 – 29 Вілліан Жозе, 0:2 – 59 Прієто.

“Спортинг Хіхон” – “Севілья” 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 – 4 В’єтто, 1:1 – 20 Гомес.

“Алавес” – “Реал Мадрид” 1:4 (1:2, 0:2)

Голи: 1:0 – 7 Дейверсон, 1:1 – 17, пенальті Роналду, 1:2 – 33 Роналду, 1:3 – 84 Мората, 1:4 – 88 Роналду.

“Атлетико” – “Малага” 4:2 (3:1, 1:1)

Голи: 1:0 – 7 Феррейра Карраско, 2:0 – 24 Гамейро, 2:1 – 31 Сандро Рамірес, 3:1 – 44 Гамейро, 3:2 – 64 Камачо, 4:2 – 86 Феррейра Карраско.

“Барселона” – “Гранада” 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – 48 Рафінья.

“Ейбар” – “Вільярреал” 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 – 41, пенальті Соріано, 1:1 – 80 Раміс, 2:1 – 87 Леон.

“Атлетик” – “Осасуна” 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 – 23 Рієра, 1:1 – 28 Рауль Гарсія.

“Бетіс” – “Еспаньйол” 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 62 Реєс.

“Лас-Пальмас” – “Сельта” 3:3 (0:3, 3:0)

Голи: 0:1 – 6 Васс, 0:2 – 14 Аспас, 0:3 – 21 Аспас, 1:3 – 52 Бігас, 2:3 – 66, пенальті Вієра, 3:3 – 68 Боатенг.