“Ворскла” врятувалася в матчі з “Олександрією”, “Сталь” відібрала очки в “Дніпра”

Неділя, 30 жовтня 2016
22:16

У 13 турі чемпіонату України полтавська “Ворскла” вдома приймала “Олександрію”.

Поєдинок розпочався з ляпу захисника полтавчан, який подарував м’яч Роману Яремчуку. Той вийшов один на один і відкрив рахунок вже на восьмій секунді зустрічі. Цей гол став найшвидшим в історії чемпіонатів України.

На 21-й хвилині Яремчук оформив дубль, забивши м’яч головою.

Врятувалася “Ворскла” перед самим фінальним свистком. На другій компенсованій хвилині матчу Кобахідзе реалізував пенальті. А в наступній атаці Одарюк після прострілу зрівняв рахунок.

У ще одному матчі “Сталь” зустрічалася з “Дніпром”. Поєдинок завершився внічию – 1:1. Рахунок відкрили господарі на 51-й хвилині. Після подачі на ближню штангу м’яч головою забив Комваліус. А на 70-й хвилині Вакулко відновив рівновагу.

“Ворскла” – “Олександрія” – 2:2

Голи: Яремчук (1, 21) – Кобахідзе (90 + 2, пен.), Одарюк (90 + 3)

“Сталь” – “Дніпро” – 1:1

Голи: Комваліус, 51 (51). Вакулко, 70 (70).

Раніше “Зоря” обіграла в Запоріжжі “Зірку”.