“Барселона” обіграла “Атлетико” і стала одноосібним лідером Ла Ліги

Неділя, 31 січня 2016
11:45

“Барселона” обіграла “Атлетико” і стала одноосібним лідером Ла Ліги8

Футболісти “Барселони” здобули вольову перемогу над мадридським “Атлетико” у домашній грі 22-го туру чемпіонату Іспанії.

Суботній матч у Барселоні завершився перемогою господарів з рахунком 2:1. На гол Коке (10-а хвилина) “синьо-гранатові” відповіли влучними ударами Ліонеля Мессі (30) і Луїса Суареса (38). На 44-й хвилині “Атлетико” залишився у меншості – пряму червону картку отримав Філіпе Луїс, а на 64-й хвилині мадридці після вилучення Дієго Годіна залишилися вдев’ятьох.

“Барселона” набрала 51 очко після 21 зіграного матчу і одноосібно посідає першу сходинку турнірної таблиці Прімери. Слідом йде “Атлетико”, в активі якого 48 балів після 22 ігор.

У наступному турі “Барса” 7 лютого зіграє на виїзді з “Леванте”, а “Атлетико” днем раніше прийме “Ейбар”.