“Гранада” програла “Барселоні”, Кравець вийшов у стартовому складі

Субота, 30 жовтня 2016
00:27

У 10-му турі чемпіонату Іспанії “Гранада” на виїзді поступилася “Барселоні” – 0:1. Єдиний гол у матчі в другому таймі забив Рафінья.

Український нападник “Гранади” Артем Кравець вийшов у стартовому складі своєї команди, але відзначитися йому не вдалося. На 72-й хвилині форвард поступився місцем на полі Давиду Барралю.

За відведений час Кравець не відзначився жодним ударом у сторону чужих воріт. Матч став третім у сезоні, де Артем опинився у стартовому складі. На рахунку українця як і раніше два голи. Всього Кравець вісім разів з’являвся у складі своєї команди у рамках Прімери.

Після 10-го туру “Гранада” продовжує йти на останньому місці у турнірній таблиці, а “Барселона” повернула собі другу сходинку.