“Шальке” зіграв внічию з дортмундською “Боруссією”, Коноплянка провів на полі 15 хвилин

Субота, 29 жовтня 2016
22:43

“Шальке” українця Євгена Коноплянки зіграв внічию з дортмундською “Боруссією” у матчі дев’ятого туру чемпіонату Німеччини з футболу.

Зустріч, що пройшла у суботу в Дортмунді, завершилася з рахунком 0:0. “Боруссія” з 15 очками посідає п’яте місце у бундеслізі. “Шальке” з 8 балами йде на 12-му рядку.

Коноплянка, який відзначився посеред тижня двома голами, цього разу не потрапив до стартового складу своєї команди. Півзахисник з’явився на полі лише на останні 15 хвилин.

“Ми абсолютно нічого не дозволили супернику у першому таймі. “Шальке” дуже дисципліновано грав. На завершення атак наша команда була недостатньо точна, щоб забити.

Нульова нічия – це добре! Потрібно продовжувати в тому ж ключі, щоб виправити наслідки старту сезону”, – сказав тренер “Шальке” Маркус Вайнцирль.

“Боруссія” – “Шальке” – 0:0

“Боруссія”: Бюркі, Піщек, Сократіс, Гінтер, Пасслак (Герреро 71), Вайгль, Пулішич, Кагава (Шюррле 79), Гетце, Дембеле (Роде 87), Обамейянг

“Шальке”: Ферманн, Хеведес, Налдо, Настасіч, Шепф, Горетцка, Гайс, Бенталеб (Стамбулі 90), Колашинац, Ді Санто (Чупо-Мотінг 63), Майер (Коноплянка 75)

Попередження: Кагава 7, Вайгль 12, Дембеле 41, Сократіс 64, Настасіч 34, Бенталеб 36, Колашинац 76, Горетцка 90.