Стаховський програв у чвертьфіналі турніру в Китаї

Пʼятниця, 28 жовтня 2016
16:56

Сергій Стаховський не зумів пробитися у півфінал “Челленджера” в китайському місті Сучжоу. У чвертьфіналі українець поступився американцеві Стефану Козлову.

Суперники обмінялися перемогами у перших двох сетах, після чого Козлов, який є №155 світового рейтингу, захопив лідерство у третій партії. Стаховський спершу виграв три гейми поспіль і зрівняв рахунок у сеті, але потім все-таки поступився на тайбрейку. Підсумковий рахунок матчу – 6:3, 2:6, 5:7.

Зазначимо, що Стаховський ушосте у нинішньому сезоні грав у чвертьфіналі “Челленджера”. Перед цим він не зумів пробитися у півфінал на турнірі у В’єтнамі.

Нагадаємо, раніше Стаховський виграв парний турнір у Нінбо. У фіналі українець разом з французом Жонатаном Ейссеріком обіграли дует, у складі якого грав Козлов.