Коноплянка зробив дубль у матчі Кубка Німеччини

Середа, 26 жовтня 2016
23:54

Український півзахисник “Шальке” Євген Коноплянка забив два голи у матчі 1/16 фіналу Кубка Німеччини проти “Нюрнберга”.

На 20-й хвилині зустрічі Коноплянка п’ятою ефектно забив м’яч у ворота після подачі Макса Майера з кутового.

Наприкінці першого тайму українець знову відзначився після кутового. Цього разу м’яч заметушився по карній зоні, а Коноплянка з льоту пробив просто під поперечину.

Таким чином в активі вихованця “Дніпра” вже 3 голи у складі “Шальке” у всіх турнірах. Раніше Євген вже забивав у матчі Ліги Європи проти “Краснодара” (1:0).

Нагадаємо, 27-річний Коноплянка перейшов у “Шальке” наприкінці серпня з “Севільї” на правах оренди.

Завдяки голам Коноплянки і Клааса-Яна Хунтелаара підопічні Маркуса Вайнцирля перемогли “Нюрнберг” з рахунком 3:2.

“Дармштадт” вилетів від клубу з Регіональліги (четверта за силою ліга Німеччини).

Перемогу підопічним Матіаса Борна приніс результативний удар захисника Ніко Хілленбранда.

Що стосується українських футболістів “Дармштадта” Артема Федецького, Дениса Олійника та Ігоря Березовського, то всі троє потрапили сьогодні в заявку, але на поле так ніхто з них і не вийшов.

Нюрнберг – Шальке-04 2:3 (0:3, 2:0)

Голи: 0:1 – 20 Коноплянка, 0:2 – 30 Хунтелар, 0:3 – 44 Коноплянка, 1:3 – 59, автогол Баба, 2:3 – 68, пенальті Кемпе.

Асторія – Дармштадт 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 32 Хілленбранд.