Як зіграли суперники українських команд у єврокубках

Середа, 26 жовтня 2016
19:41

Наступний матч у Лізі чемпіонів “Динамо” зіграє у Лісабоні проти “Бенфіки”

Суперники українських команд в єврокубках провели чергові матчі у внутрішніх чемпіонатах.

“Динамо”

Лісабонська “Бенфіка” здобула перемогу в чемпіонаті Португалії. У матчі 8-го туру прімейри “орли” на виїзді обіграли “Белененсеш” – 2:0. На 10-й хвилині рахунок відкрив Константінос Мітроглу, а на 65-й Алехандро Грімальдо поставив крапку в матчі.

“Бенфіка”, чия переможна серія налічує 6 матчів, залишається єдиною командою, яка не зазнала жодної поразки в нинішньому сезоні. Команда Руя Віторії здобула 7 перемог, лише раз зігравши внічию (22 очки), і лідирує у турнірній таблиці.

Додамо, що матч “Бенфіка” – “Динамо” відбудеться 1 листопада в Лісабоні.

Турецький “Бешикташ” у 8-му турі національної першості грав у Стамбулі з “Антальяспором”. Суперник “Динамо” переміг із рахунком 3:0. Дублем відзначився Таліска. Ще один м’яч на рахунку Абубакара.

Відзначимо, що весь другий тайм стамбульці грали у більшості після вилучення Анжело. Після восьми матчів “Бешикташ” ділить перше місце з “Башакшехіром”. В обох клубів в активі по 20 очок.

“Наполі” обіграв “Кротоне” з рахунком 2:1 у 9-му турі чемпіонату Італії. За команду Маурісіо Саррі забили Хосе Кальєхон (17-я) і Нікола Максимович (33-я). Зазначимо, що з 31-ї хвилини “Кротоне” грав удесятьох: червону картку отримав Маноло Габб’ядіні. “Наполі” посідає 3-є місце у серії “А”.

“Шахтар”

“Гент” програв аутсайдеру “Ейпенe” з рахунком 2:3 у матчі 11-го туру чемпіонату Бельгії.

Додамо, що “гірники” зіграють свій наступний матч в Лізі Європи на виїзді проти “Гента”. Зустріч пройде в Бельгії 3 листопада.

“Брага” у матчі 8-го туру чемпіонату Португалії мінімально обіграла “Шавіш” – 1:0. “Коньяспор” з аналогічним рахунком поступився супернику “Зорі” в Лізі Європи “Фенербахче” в турецькій суперлізі.

“Зоря”

Лондонський “Челсі” обіграв “Манчестер Юнайтед” (суперник луганчан) у матчі 9-го туру англійської прем’єр-ліги. Зустріч відбулася в Лондоні на стадіоні “Стемфорд Брідж” і завершилася перемогою господарів з рахунком 4:0.

Лідер чемпіонату Нідерландів “Феєноорд” зіграв внічию з “Аяксом” – 1:1.

Додамо, що 3 листопада “Зоря” прийме “Феєноорд” на своєму полі.

Відзначимо, що сайт Gazeta.ua проведе текстові онлайн-трансляції всіх матчів українських команд у єврокубкових турнірах.