“Особисто мені дуже соромно” – Ярмоленко

Четвер, 20 жовтня 2016
15:14

Андрій Ярмоленко. Фото: fcdynamo.kiev.ua

Півзахисник “Динамо” Андрій Ярмоленко дав свою оцінку своїй грі і грі команди в матчі проти “Бенфіки”.

“Починати з 0:1 завжди важко. Тим не менш, свої моменти потрібно реалізовувати. Зокрема, я говорю зараз про себе. В мене було два стовідсоткові моменти, які потрібно було реалізувати. Особисто мені дуже соромно, що я не зміг цього зробити.

У другому таймі ми грали вже за рахунком, намагалися відігратися, адже грали перед своїми вболівальниками. Думаю, ми вже зуміли пристосуватися до суперника і продемонструвати кращу гру, ніж у першому таймі. В першій половині зустрічі ми десь не встигали за опонентами. Моя думка: нам потрібно проводити якомога більше таких матчів, щоб виходити на більш якісний рівень. Упевнений, тренерський штаб підбере правильну стратегію, яка дозволить нам набрати максимум очок в іграх, що залишилися”, – вважає Ярмоленко.

Нагадаємо, київське “Динамо” вдома поступилося португальській “Бенфіці” і опустилося на останнє місце в групі В.