“Олександрія” піднялася на 4-е місце в чемпіонаті України

Неділя, 16 жовтня 2016
16:45

У матчі 11-го туру української прем’єр-ліги “Олександрія” обіграла “Сталь”. Поєдинок в неділю вдень пройшов на стадіоні “Ніка” в Олександрії і завершився з рахунком 2:0 на користь команди Володимира Шарана.

Перший гол у матчі на 55-й хвилині забив півзахисник господарів Сергій Старенький, який вийшов один на один з воротарем “Сталі” і впевнено переграв Паньківа.

На 84-й хвилині нападник “Олександрії” Станіслав Куліш, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок.

Після цього матчу в активі “Олександрії” стало 19 очок (четверте місце), а у “Сталі” залишилося 7 очок (десяте місце).

“Олександрія” – “Сталь” – 2:0 (0:0)

Голи: Старенький (55), Куліш (84)

Олександрія – Леванідов, Шендрик, Гітченко, Микицей, Полярус (Грицук, 68), Цуріков, Старенький (Черній, 87), Запорожан, Банада, Яремчук (Куліш, 74), Паламар.

Сталь – Паньків, Пашаєв, Стаменкович, Воронін, Іщенко (Комваліус, 82), Мисик (Васін, 46), Каленчук, Карасюк, Дансо (Дебелко, 76), Задерака, Карікарі.

Попередження: Каленчук (25), Задерака (57), Іщенко (76), Старенький (78).