“Гранада” пропустила 7 м’ячів від “Атлетико”, Кравець зіграв 15 хвилин

Неділя, 16 жовтня 2016
14:07

У матчі 11-го туру Прімери мадридський “Атлетико” вдома приймав команду Артема Кравця – “Гранаду”.

Головний тренер “Гранади” Лукас Алькарес випустив українця на 75-й хвилині. Артем вийшов замість іншого форварда – Есекьєля Понсе.

Українець лише епізодично торкався м’яча, не запам’ятавшись абсолютно нічим. У підсумку за п’ятнадцять хвилин, які Артем провів на полі, голами відзначилися лише гравці “Атлетико”, забивши тричі.

Ця поява на полі стала п’ятою для українця в нинішньому сезоні іспанської Прімери. При цьому у Кравця в активі два забиті м’ячі, що є одним з найкращих показників у “Гранаді”. Стільки ж разів відзначався Мехді Карсела-Гонсалес.

Зустріч завершилася з рахунком 7:1. У складі “Атлетико” хет-трик оформив Яннік Феррейра-Карраско (34-а, 45-а і 62-а хвилини), дубль оформив Ніколас Гайтан (63, 81), по м’ячу забили Анхель Корреа (85) і Тьягу Мендеш ( 87). У “Гранади” гол на рахунку Ісаака Куенки (18).

Атлетико – Гранада 7:1 (2:1, 5:0)

Голи: 0:1 – 18 Куенка, 1:1 – 34 Феррейра Карраско, 2:1 – 45 Феррейра Карраско, 3:1 – 61 Феррейра Карраско, 4:1 – 63 Гайтан, 5:1 – 81 Гайтан, 6:1 – 85 Корреа, 7:1 – 87 Тіагу.

Атлетико – Облак, Хуанфран, Савич, Годін, Філіпе Луїс, Корреа, Коке (Тіагу, 67), Габі, Феррейра Карраско, Гамейро (Гайтан, 62), Грізманн (Торрес, 67).

Гранада – Очоа, Тіто, Рубен Везу, Ломбан, Сілва, Маркес, Ангбан (Агбо, 64), Куенка, Буено (Барраль, 63), Перейра, Понсе (Кравець, 75).

Попередження: Корреа (60), Агбо (64).