Зінченко не зміг допомогти ПСВ перемогти “Хераклес”

Неділя, 16 жовтня 2016
12:55

Український півзахисник ПСВ Олександр Зінченко у своєму другому матчі за “селян” знову вийшов на поле з лави.

На 71-й хвилині наставник ПСВ Філліп Коку надав можливість українцеві проявити себе, випустивши його замість Сіма де Йонга, також прийшов цього літа до складу команди.

За 24 хвилини, які Олександр провів на полі, він, як і в першій своїй зустрічі в Ередівізія проти “Херенвена”, не соромився підключатися до атак.

Протягом свого ігрового часу Зінченко завдав три удари, один з яких заблокували, а ще один пройшов поруч зі штангою воріт гостей.

Під кінець зустрічі, на другій доданій хвилині, українцеві надали право виконати штрафний удар з правого флангу. М’яч потрапив у невелику стінку з гравців “Хераклеса”.

Матч завершився для ПСВ безуспішно. “Селяни” вдома не змогли обіграти “Хераклес”, задовольнившись лише нічиєю 1:1.

Після 9 турів чемпіонату Нідерландів ПСВ займає 3-е місце з 18 очками, поступаючись лідеру, “Фейеноорду”, 6 пунктами.

ПСВ – “Хераклес” – 1:1

Голи: Перейро, 41 – Арментерос, 39