Зозуля відіграв тайм проти “Реала”

Неділя, 16 жовтня 2016
11:59

Роман Зозуля провів на полі у матчі між “Бетісом” і “Реалом” другу половину зустрічі, але зумів відзначитися лише жовтою карткою.

У перерві матчу, коли на табло горів рахунок 0:4, Густаво Пойєт вирішив спробувати змінити ситуацію на полі, відправивши у гру Альваро Сехудо і Романа Зозулю.

Роман багато працював на руйнування дій суперника, діючи при цьому досить настирливо і агресивно. Не дарма ближче до завершення зустрічі Зозуля отримав попередження за грубуватий підкат проти Лукаса Васкеса.

Також українець відзначився кількома непоганими короткими передачами у чужому штрафному майданчику, коли намагався знайти скидками і пасами партнерів, зокрема Рубена Кастро. Однак старання Зозулі виявилися безуспішними. “Бетіс” не виглядав колективом, здатним нав’язати супернику серйозну інтригу.

Вихід Зозулі на поле став для нього лише третім у нинішньому сезоні. Роман не може похвалитися результативними успіхами в Іспанії.

Зустріч завершилася з рахунком 6:1 на користь гостей, в яких відзначилися Рафаель Варан (4-я хвилина), Карім Бензема (31), Марсело (39), Іско (45, 62) і Кріштіану Роналду (78). У “Бетіса” гол престижу забив Альваро Сехудо (55).

Мадридський “Реал” у турнірній таблиці Примери займає друге місце (18 очок), поступаючись за додатковими показниками “Атлетико”. “Бетіс” з вісьмома балами йде на 15-му рядку.

Бетіс – Реал Мадрид 1:6 (0:4, 1:2)

Голи: 0:1 – 4 Варан, 0:2 – 31 Бензема, 0:3 – 39 Марсело, 0:4 – 45 Іско, 1:4 – 55 Сехудо, 1:5 – 62 Іско, 1:6 – 78 Роналду .

Бетіс – Адан, Піччіні, Манді, Пеццелья, Дурмісі, Брашанац (Зозуля, 46), Петрос, Мартен (Себальос, 67), Санчес, Алегрія (Сехудо, 46), Рубен Кастро.

Реал Мадрид – Навас, Карвахаль, Пепе, Варан, Марсело, Ковачич (Васкес, 65), Кроос, Іско, Бейл (Асенсіо, 79), Бензема (Мората, 75), Роналду.

Попередження: Іско (43), Пеццелья (49), Сехудо (64), Зозуля (77), Петрос (90).