Гравець “Динамо” приніс збірній Парагваю перемогу над Аргентиною

Середа, 12 жовтня 2016
10:50

Атакувальний півзахисник “Динамо” Дерліс Гонсалес допоміг збірній Парагваю обіграти Аргентину у матчі кваліфікації на Кубок світу 2018 року.

Гонсалес вийшов на поле в основному складі своєї команди і забив гол на 18-й хвилині гри. М’яч так і залишився єдиним у зустрічі – 1:0.

Відзначимо, що цей гол став третім для Гонсалеса в 22 матчах за збірну. При цьому раніше він забивав тільки з пенальті.

Аргентина вперше в історії зазнала дві домашні поразки в одному відбірковому циклі Кубка світу. У жовтні минулого року “альбіселеста” поступилися вдома Еквадору (0:2).

В обох цих матчах за Аргентину не грав форвард Ліонель Мессі.

Додамо, що ще один представник української прем’єр-ліги Тайсон вийшов на заміну в матчі Венесуела – Бразилія (0:2). Півзахисник “Шахтаря” з’явився на полі лише на 89-й хвилині гри, замінивши Вілліана.

Нагадаємо, Тайсон дебютував за збірну Бразилії у вересні, зігравши 5 хвилин у зустрічі проти Еквадору (3:0).

Венесуела – Бразилія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 – 8 Габріел Жезус, 0:2 – 53 Вілліан.

Аргентина – Парагвай 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 18 Гонсалес.